Перевірятимуть температуру в усіх, хто прийшов до суду

792 0

Ми у соцмережах:

Перевірятимуть температуру в усіх, хто прийшов до суду

Служба судової охорони Рівненщини посилює заходи особистого контролю на вході до судів. Відсьогодні з метою запобігання поширенню вірусу COVID-19 співробітники Служби судової охорони піддаються термометрії та перебуватимуть в засобах індивідуального захисту.

Перед тим, як заступити на службу по охороні приміщень та громадського порядку в судах Рівненщини,  усі співробітники Служби пройшли індивідуальний температурний скринінг. Також співробітників буде забезпечено засобами індивідуально захисту - масками, рукавичками та дезинфікуючими розчинами.

Провідний інспектор медичної служби територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області Андрій Юрчук провів інструктаж, щодо заходів безпеки під час особистого контакту із громадянами.

Крім того, Служба судової охорони ініціювала внесення змін до правил пропуску до Рівненського міського та Рівненського районного судів у частинні, що дозволить співробітникам вимірювати температуру відвідувачам.Громадяни, у яких буде виявлено підвищену температуру будуть скеровуватися медикам, для подальшого анкетування та додаткового обстеження.

Ті, хто не зможе відвідати судове засідання через погіршене самопочуття мають право звернутися із заявою про перенесення судового засідання.

Служба судової охорони закликає всіх громадян:  у разі погіршення самопочуття утриматися від відвідування судів та судових установ.

Також нагадуємо заходи базової превенції у період карантину:переважно вірус поширюється повітряно-крапельним шляхом, через вологу в дихальних шляхах, викликаючи запалення легенів. Тому уникайте тісного спілкування з іншими людьми, а при необхідності користуйтеся окулярами та маскою (захищайте слизові оболонки тіла).

якомога частіше мийте руки з милом, або користуйтеся бактерицидними засобами для рук.

дотримуйтеся етикету кашлю і чхання - робіть це у лікоть чи серветку.

вірус це живий організм і тривалий час може жити на поверхні речей. Тому у громадських місцях за можливості не тримайтеся за поручні, дверні ручки, столи, тощо. Не торкайтеся руками обличчя доки не вимиєте їх.

без  необхідності не виходьте з домівок.

Нагадуємо у Рівненській області діє обласна гаряча лінія, де громадяни можуть отримати всю необхідну інформацію щодо протидії коронавірусу за номером 0 800 500 078.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також