У фіналі Кубка світу Омельчук — восьмий

1170 0

Восьме місце у фіналі Кубка світу з кульової стрільби, що відбувся у Мюнхені, посів рівненський стрілець Олег Омельчук. До фіналу у стрільбі на 50 м з малокаліберного пістолета Олег увійшов теж з восьмим результатом. При цьому усі фіналісти відстріляли досить щільно, до «бронзи» Омельчуку не вистачило зовсім трішки.

А вже за кілька днів наш провідний стрілець змагався у Львові на чемпіонаті України у стрільбі з пневматичного пістолета, де посів третє місце. На цих же змаганнях інша наша землячка Оксана Камінська стала другою. Тим часом, наші молоді стрільці змагалися у Львові на Літніх спортивних іграх молоді. У підсумку в Андрія Сокола «бронза» на «пневматиці», а в Романа Нагорного — у стрільбі з малокаліберного пістолета. За словами старшого тренера збірної області Сергія Бондаря, на 50-метрівці розраховували на кращі результати, але за тиждень до старту дозвільна система опечатала сейфи з малокаліберною зброєю, оскільки сплив термін їхніх ліцензій. Відтак, тренуватися нашим спортсменам не було з чого. До речі, ліцензії з Києва тир ДЮСШ №4 не отримав і до цього часу. Тренери у відчаї, адже юні стрільці-початківці порозбігалися, і зібрати їх для тренувань знову буде дуже непросто.