У рівненській ДЮСШ №4 найкращі стрільці в Україні

1757 0

Команда рівненської ДЮСШ №4 здобула загальнокомандну перемогу на чемпіонаті України з кульової стрільби серед спортшкіл, що завершився у Львові. І хоча нашу спортивну школу представляли лише пістолетники, і було їх не шестеро, як дозволялось, а п’ятеро, втім, це не завадило підопічним Сергія Бондаря і Тараса Мамчура тріумфувати.

У перший день змагань наші хлопці — Роман Нагорний, Олександр Величко та В’ячеслав Базан вибороли перемогу у стрільбі на 50 м. Причому Нагорний ще став чемпіоном в особистому заліку. Другого змагального дня ця ж команда перемогла і на десятиметрівці. Цього разу у Нагорного «срібло». Натомість особисте «золото» виборола єдина дівчина у складі рівнян Юлія Бороденко (на 25 м). Третього дня хлопці змагалися у стрільбі на 25 м. Роман Нагорний знову здобув друге місце, а команда стала третьою. І хоча протягом наступних двох днів відбувалися змагання в інших стрілецьких вправах, жодна з 36 спортшкіл випередити команду рівненської ДЮСШ №4 не змогла. — Подібні змагання серед спортшкіл відбуваються в Україні вже не одне десятиліття, — розповідає тренер ДЮСШ №4 Сергій Бондар. — Я теж у 70-х роках брав у них участь. До цього турніру у всіх тренерів було і залишається дуже серйозне ставлення, це ніби екзамен роботи за рік. У різні роки у нас були переможці в особистому заліку — Тетяна Дулінець, Олег Омельчук, Андрій Сокол, але щоб перемогти спортшколою чи хоча б потрапити в призери, такого не було ніколи. Не так давно наші дорослі спортсмени виграли чемпіонат України на 50 та 10 м як в особистому, так і в командному заліку, а тепер такого ж успіху досягли юніори, тобто у провідних рівненських стрільців підростає гідна зміна. Крім іншого, ці змагання були відбором до юніорського чемпіонату Європи, що відбудеться в Італії. Приємно, що Роман Нагорний та Юлія Бороденко впевнено вибороли путівку на європершість. Після повернення до Рівного дирекція ДЮСШ №4 організувала для своїх юних чемпіонів солодкий стіл, а керівник стрілецького клубу «Снайпер» Андрій Хомишин влаштував для них поїздку до львівського аквапарку.