Вадим Топольський знову керівник Сарненської місцевої прокуратури

777 1

На виконання рішень судів першої та апеляційної інстанції, якими визнано незаконним звільнення працівника прокуратури, Генеральна прокуратура України скасувала наказ про звільнення у 2015 році Вадима Топольського та знову поновила його на посаді керівника Сарненської місцевої прокуратури.

На сьогодні ще не відомо, чи оскаржить Генеральна прокуратура України судове рішення у касаційному порядку.

У прес-службі прокуратури області "РВ" підтвердили, що Вадим Топольський приступив до виконання своїх службових обов’язків на зазначеній посаді. На офіційному сайті Сарненської місцевої прокуратури зазначається, що колишній керівник цієї прокуратури Ярослав Баглєй відтепер працює на посаді заступника керівника Сарненської місцевої прокуратури. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • g433213 04:14, 23.05.2018

    Не знаю що там з його злочинами, але як людина він лайно. Його сторінка в ФБ - це якийсь заповідник зради, тупості та ненависті. Тут і висміювання реформ, жарти з російських пабліків ну і глузування з керівників держави в т.ч. з генпрокурора. https://www.facebook.com/kostopolskij От і питання постає, навіщо Вадиму повертатися працювати над втіленням реформ, які він висміює, та ще й під керівництвом людей, яких він ненавидить. Їхав би в ДНР чи запоребрик щоб там сміятися над кожною проблемою держави Україна. А на місці генпрокурора я б таких Вадимів звільняв за порушення присяги.

Залиште вiдповiдь

Читайте також