Про хід об’єднання громад Рівненщини. Якщо хоча б один чиновник назве ці об’єднання громад Рівненщини самодостатніми — викиньте його з вікна... Вочевидь, при пропонованому об’єднанні ніякого розвитку області не буде, і 2016 буде вкрай важким для усіх громад, а для «дрібнооб’єднаних» — тим паче.
До прикладу, є рішення сільради Малої Любаші про відмову об’єднуватися із Костополем. Цікаво, що саме на території цього села і знаходиться Рівненський індустріальний парк — єдина цілісна територія на 140 га загальних можливостей (із захисними зонами включно). Цей майданчик знаходиться посередині між Рівним та Костополем.
Насправді, Костопіль ще довго не зможе здійснити підготовку індустріальної зони для інвесторів — кишка тонка: на це потрібні зусилля групи фахівців — промоутерів, архітекторів, будівельників, концепт-аналітиків. Крім того, необхідно виділити величезні кошти на тверду частину проекту — власне, інфраструктуру: потужні джерела електроенергії, резервне джерело (когенерентна установка), каналізація, транспортна розв’язка, землерийні роботи. Певен, саме громада міста Рівне, об’єднавшись з Олександрійською, В.Житинською, Шпанівською та Малолюбашівською громадами, зможе стійко і наполегливо працювати у цьому напрямку. От тоді, за 12 км від межі Рівного та на майже тій самій відстані від межі Костополя, утвориться технологічно активний анклав з 20 конкурентоздатних підприємств. Ці компанії отримають доступ до величезної кількості робочих рук, а селяни та міщани — гідну роботу на 4 000 штатних одиниць, інфраструктуру, соціальну відповідальність бізнесу, містоутворюючі перспективи. alsoread:http://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=60294 І ще, за такого ходу справ, Костополь і Рівне матимуть спільні інтереси, спільні території та рано чи пізно зіллються в одне ціле за рахунок розгортання подальших бізнес-моделей, адже одне утворене інвестором робоче місце потребує 7 сервісно-супутніх, а це — 21 000 задіяних осіб!!! А бюджетоутворення, а соціально-медична інфраструктура, а диференціація грошових потоків... Неймовірне стане реальним! Майбутнє стане дійсністю! То, скажіть, чим має займатися міський голова Рівного, як не творити майбутнє для усіх нас. Хіба не мислити глобально, а діяти локально? Ось — приклад Великої Справ усього Життя! Ось де можливість залишити слід в історії міста та краю вцілому. То хто здатний таке зробити? Хто з них — Дмитро Якимець, Володимир Хомко, Олександр Лащук, Анатолій Сидорук, Сергій Рибачок, Олег Червонюк... Хто? tag:Територіальний поділ