За розподілом землі наглядатимуть бійці

2635 0

Ми у соцмережах:

За розподілом землі наглядатимуть бійці

Міська влада визначилася, що учасникам АТО нададуть земельні ділянки на масиві, що в районі вулиці Костромської у Рівному. Уже надійшло майже 200 заяв. А ділянок є майже 300.

Розподіл землі вояки АТО Володимир Хомко, міський голова Рівного:

— Я вже дав доручення розробити проект детального планування цієї ділянки. Такий проект коштуватиме міському бюджету за приблизними підрахунками 900 тисяч гривень. Після того цей масив буде розділений на ділянки по 10 соток. Таких ділянок там буде приблизно триста. Отже, всіх тих, хто звернувся із заявами, ми зможемо забезпечити ділянками. Місце хороше. До ділянки прилягають дві дороги з асфальтним покриттям. Є інші комунікації. До речі, цей район вже почав інтенсивно забудовуватися з боку сарненського кільця. Ми стараємося зробити так, щоб усі дозвільні документи були виготовлені за зиму, щоб люди навесні починали будуватися. Якщо наді­йдуть ще звернення щодо виділення ділянок, то будемо шукати інше місце. Але постараємось зробити так, щоб усі земельні ділянки були рівноцінні, аби ніхто не був ображений.
Командир батальйону "Горинь" Олександр Цись не знає, чи у всіх його бійців є гроші на будівництво. Однак солдати раді уже й тому, що отримають землю. А щоб її виділили усім справедливо, хочуть наглядати самі. Для цього оберуть двох представників з юридичною освітою, які будуть захищати інтереси батальйону. Невдовзі це мають узгодити на сесії міської ради.
Олександр Цись
Олександр Цись
Олександр Цись, командир окремого мотопіхотного батальйону (колишня "Горинь"):
— Це непогане місце, бо тут близько є комунікації — газ, вода, світло. Я думаю, що буде чесно, якщо всі наші хлопці отримають ділянки в одному місці. Не може бути так, щоб одному дісталася краща земля, а іншому гірша. Говорив на цю тему з міським головою. Він обіцяє подбати, щоб ділянки бійцям виділили уже навесні, а влітку вже почати будувати. Якщо знайдеться інвестор, який би звів тут котеджі — це також буде не гіршим варіантом. Думаю, дехто з наших погодився б і на квартиру у такому будинку. Бійців з рівненською реєстрацією у нас близько 200, ці дані ми ще перевіряємо та узгоджуємо.
Ігор Мічуда, голова Асоціації будівельників Рівного:
— Щодо ділянок для учасників АТО на Бармаках, я б радив місту продати ці ділянки якомусь забудовнику, а кошти передати бійцям. Бо все одно індивідуальне будівництво там вести проблематично — перепади висоти до 40 метрів, навіть в межах однієї ділянки може бути до 3 метрів. А де бійці візьмуть гроші на прокладення комунікацій? Або на будівництво? І хто з забудовників потім купить землю — "ковдру з клаптиків", якщо один власник збудує хату, а інший передумає? Цілісний масив котується дорожче, адже потім там можна звести котеджне містечко.
Олена Власова.
tag:Земля учасникам АТО


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також