За сімейні цінності: 15 соціальних бордів є вже на вулицях Рівного

1089 0

Ми у соцмережах:

За сімейні цінності: 15 соціальних бордів є вже на вулицях Рівного

Рівненська християнська громада «Христос є відповідь» розмістила вулицями міста 15 білбордів із християнсько-соціальними слоганами.

Житлово-комунальне господарство Рівного надало можливість безкоштовно поширити написи моральної тематики на рекламних площинах міста. Фрази «Попіклуйся про сім’ю», «Шануй батьків», «Будь справжнім татом», «Люби свою дружину», «Поважай чоловіка», «Повернись в сім’ю» кожного дня нагадуватимуть перехожим про сімейні цінності.

 

Головна мета таких бордів – донести людям біблійні істини, позитивно вплинути на стосунки в родинах, спонукати замислитись над власним життя, – зазначили  організатори на сайті Почує кожен.

- Одного разу я молився, і в моєму серці з’явилось сильне бажання розмістити борди саме такого характеру. Я особисто працюю з дітками і бачу, наскільки їм не вистачає батьківської любові та виховання. Дуже хочеться, щоб у нашій країні були міцні родини, а батьки піклувалися про своїх дітей. – підкреслює Віктор Христюк, місіонер, ініціатор проєкту.

Тема стосунків у сім’ї є близькою для братів і сестер церкви «Христос є відповідь». Громада регулярно проводить групи для сімейних людей, загальні свята та інші спільні заходи. Пастор Тарас Сень є ведучим передач на телевізійних каналах, де часто обговорюються питання, які стосуються проблем у стосунках між чоловіком та дружиною. Бажаючі завжди можуть зателефонувати пастору для консультації з приводу важких обставин у родині.

За час існування громада організувала чимало благодійних акцій та подій, спрямованих на зміцнення взаємин між членами сім’ї. Декілька років підряд церква вирушала у сплав річкою Случ, де батьки з синами мали можливість пліч-о-пліч долати перешкоди та зміцнювати стосунки. Вже 18 таборів у Карпатах були проведені за участю сиріт та сімейних людей. Протягом кількох днів у такому таборі люди знаходять відповіді на болючі запитання, розкриваються, стають ближче одне до одного. Чудовим інструментом для досягнення цієї мети є яскраві емоції від екскурсій, пікніки на свіжому повітрі, загальні ігри, вечірні зібрання та щирі бесіди біля вогнища.

- Борди благовістя вже не перший рік з’являються вздовж доріг міста Рівне. Короткі фрази рано чи пізно будуть помічені кожним перехожим чи водієм. Якщо один із слоганів допоможе врятувати чиюсь сім’ю від розлучення, якщо вбереже хоч одну дитину від життя у неповній родині – ми звершуємо цю добру справу не даремно, - кажуть організатори. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також