Богатирі-аматори

1583 0

Відкритий чемпіонат України зі стронгмену серед аматорів відбувся у Рівному. Участь у ньому взяло 40 богатирів. Крім українців, приїхало також по одному атлету з Росії та Молдови. Цей турнір став першим, в якому взяли участь і рівненські стронгмени. Вони, як і інші велетні, перекидали величезні колеса, носили металеві валізи, а також піднімали над головою колоду-штангу.

Відкритий чемпіонат України зі стронгмену серед аматорів відбувся у Рівному. Участь у ньому взяло 40 богатирів. Крім українців, приїхало також по одному атлету з Росії та Молдови. Цей турнір став першим, в якому взяли участь і рівненські стронгмени. Вони, як і інші велетні, перекидали величезні колеса, носили металеві валізи, а також піднімали над головою колоду-штангу. Втім, конкурувати з суперниками жоден з чотирьох рівнян на рівних не зміг, а тому усі залишилися далеко від п'єдесталу. Щодо переможців, то у категорії до 95 кг не було рівних львів'янину Олегу Пилип'яку, у категорії до 110 кг виграв його земляк Павло Краснов. Серед богатирів важчих 110 кг першим став буковинець Павло Костенюк. Ці змагання обласний осередок Федерації стронгмену України присвятив 730-річчю Рівного.