Діагностика ультразвуком

1458 0

Ми у соцмережах:

Діагностика ультразвуком

Часто, звертаючись до лікаря з якоюсь проблемою, ми отримуємо направлення на УЗД. І це не випадково, адже ультразвукова діагностика (УЗД, ехографія, ультразвукове дослідження, ультразвук і так далі) вважається найбільш інформативним та безпечним методом дослідження в медицині.

Де ж застосовується УЗД? Відповідає на це запитання лікар Медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне» Михайло Кулаков: — Ультразвукова діагностика використовується в різноманітних сферах медицини. Ми можемо запропонувати вам наступні УЗД:

УЗД при вагітності

З допомогою ультразвукового дослідження можна визначити наявність вагітності вже на перших тижнях, точний її термін, розпізнати наявність позаматкової вагітності, дізнатися стать дитини, а також отримати інформацію про можливі патології плоду.

УЗД черевної порожнини

Обстежуються органи, розташовані усередині живота. Перевіряються шлунок, печінка, селезінка, жовчний міхур, заочеревинний простір, підшлункова залоза, судини, а іноді ще сечовий міхур і нирки. В результаті УЗД внутрішніх органів, виходячи з отриманих даних про розміри, форму, обсяг, структуру тканин, товщину стінок, складається повна картина про стан черевної порожнини та її органів. Ультразвук порівняно з іншими методами діагностики органів травлення вважається найбільш безпечним і нешкідливим для організму.

УЗД органів малого таза в урології та гінекології

Щоб перевірити передміхурову залозу, мошонку, яєчка і сечовий міхур у чоловіків, а у жінок — матку, піхву, фалопієві труби, яєчники та інші структури, розташовані в малому тазі, застосовують ультразвукове дослідження органів малого таза. Завдяки цій процедурі можна, наприклад, виявити аномальний розвиток матки, що дуже важливо при прогнозуванні вагітності та визначенні її перебігу. При дослідженні органів малого таза у жінок застосовуються два способи: трансвагінальний (тобто датчик вводять безпосередньо в піхву) і трансабдомінальний (органи досліджують через черевну стінку). Зазвичай трансвагінальний метод застосовується в гінекологічних дослідженнях. Завдяки йому можна без якої-небудь підготовки отримати чітку картину стану яєчників і матки. Щоб провести трансабдомінальне УЗД, попередньо треба наповнити сечовий міхур рідиною.

УЗД молочних залоз

Для діагностики хвороб молочних залоз часто здійснюється ультразвукове дослідження (його ще називають ультразвуковою мамографією). УЗД на сьогодні вважається найбільш ефективним способом обстеження молочних залоз.

УЗД щитовидної залози

Безпечне та надійне дослідження захворювань щитовидної залози. Захворювання ці можуть супроводжуватися порушенням її структури і проявляються появою вогнищ ущільнення, кіст, пухлин, аденом щитовидної залози та ін. Завдяки УЗД виявляють зміни навіть менше 1 мм.

УЗД серця

Це сучасний засіб дослідження анатомічної будови серця. Дана процедура дозволяє лікарям скласти уявлення про те, в якому стані перебувають серцеві судини і клапани пацієнта, як рухається кров і т. д. Основним завданням УЗД є своєчасне виявлення проблем з серцем. Інакше кажучи, процедура покликана виявляти вади, патології серцевого м'яза, ішемічну хворобу, а також оцінювати вірогідність інфаркту. В МЦ «Оксфорд Медікал Рівне» лікарі-діагности в своїй роботі користуються універсальним багатофункціональним приладом «PHILIPS CLEAR VUE 350» експертного класу. Всі лікарі проходили спеціальне навчання з використання всіх можливостей даного діагностичного комплексу та є досвідченими спеціалістами в своїй галузі.Тож УЗД буде максимально достовірним. Також за бажанням пацієнтів ми можемо записати результати дослідження на електронні носії чи термоплівку. Звернувшись до нас, ви отримаєте низку переваг, серед яких:
  • низька вартість;
  • анонімность;
  • доброзичливий персонал;
  • запис на зручний час;
  • великий спектр обстежень.
Записатися на УЗД можна за тел:
тел. +380 (362) 40 40 50
моб. +38 (067) 840 40 50
Або особисто, в медцентрі:
м. Рівне,
вул. С.Петлюри, 19 (біля лялькового театру)
http://rivne.oxford-med.com.ua/ua/
Oxford-Medical

Відділення медичного центру:

(0362) 40-40-50, (067) 840-40-50
Ліцензія МОЗУ серія АЕ 638036 від 05.01.2015р
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
tag:Оксфорд Медікал


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також