Користь денного сну

740 0

Ми у соцмережах:

Користь денного сну

Напевно, кожна людина стикалася з сильною втомою. Дуже часто це буває від недосипання і постійної розумової роботи. Для вирішення цієї проблеми є перевірений і ефективний засіб — денний сон. Він допоможе вирішити багато проблем вашого організму.

сон-вдень Якщо в обід у вас є трохи часу, то подрімайте. Навіть 15-20 хвилин сну вдень ефективно впливають на організм людини. Денний сон дарує енергію і здоров'я. Сон в денний час допоможе:

Відновити розум і тіло

Кожній людині, напевно, знайоме відчуття фізичної і розумової перевтоми. Це організм дає вам зрозуміти, що необхідно трохи відпочити. Звичайно, можна витратити півгодини на те, щоб подивитися телевізор, але це не дасть вам відпочинку. Краще витратьте цей час з користю, трохи поспіть. Це чудова ідея для швидкої та ефективної регенерації тіла і розуму. За допомогою 15 хвилин сну ви можете зробити свій розум яснішим, збільшити працездатність, стати більш зосередженими.

Поліпшити пам'ять

Більшість відомих політиків і вчених мали звичку спати протягом дня, особливо під час найактивніших років свого життя. І в цьому вони мали рацію. Тому що короткий сон не тільки покращує відновлення організму, але також сприяє поліпшенню пам'яті. Іноземні вчені провели дослідження, завдяки якому було доведено, що сон не тільки поліпшує пам'ять, але й позитивно впливає на процес навчання і сприйняття інформації.

Зберегти здоров'я і красу

У другій половині дня сон також є джерелом краси і здоров'я. Денний сон запобігає хворобам, особливо тим, які пов'язані з нервовою та серцево-судинною системою.

Поліпшити настрій

Після напруженого дня або сумної події сон швидко поставить на ноги і дозволить тверезо поглянути на світ. Коли ми спимо, наш організм виробляє серотонін, гормон щастя, який діє як антидепресант і підвищує відчуття задоволення.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також