Результат буде видно на фігурі

7730 0

Ми у соцмережах:

Результат буде видно на фігурі

Навесні бажання бути струнким та привабливим особливо загострюється й у багатьох воно переростає у твердий намір зайнятися спортом. Чи не найоптимальнішим варіантом для людини, яка працює, є зайняття в тренажерних залах, про які ми й говоримо сьогодні.

Жироспалюючий стриптиз Донедавна тренажерний зал у готелі «Турист» був найбільшим і найвідвідуванішим у Рівному. В ньому можна тренуватися щодня, крім неділі, а вартість абонемента залежить від часу, коли ви будете займатися. Якщо тренуватися до обіду — з 8-ї до 15-ї, вартість абонемента становить 35 гривень, якщо вам зручніше займатися з 15 до 22 години — абонемент коштуватиме 50 гривень. У вартість абонемента, до речі, входить можливість пограти на більярді чи в настільний теніс. Жінки та дівчата тут можуть займатися як на тренажерах, так і аеробікою, програма якої просто-таки вражає. Заплативши 50 гривень за місяць, можна хоч щодня відвідувати заняття будь-якого з семи підвидів аеробіки: степ Power (вправи з використанням спеціальних підставок та гантелей), фітболу (вправи з використанням величезних м’ячів), фітнесу, степ-аеробіки, dance-аеробіки, степ-dance і навіть strip dance — на цих заняттях усіх бажаючих навчають елементів танцювального стриптизу. Крім того, власниці абонемента мають право в суботу займатися на тренажерах безплатно. Віднедавна в «Туриста» з’явився серйозний конкурент — тренажерний зал «Олімп», котрий вирізняється хорошим зовнішнім виглядом як самого залу, так і душових та роздягалень, і великою кількістю тренажерів. Працює «Олімп» у будні дні — з 9.30 до 21.00, в суботу — з 9.30 до 20.00, в неділю — з 9.30 до 14.00. Абонемент на 12 відвідувань коштує 50 гривень, якщо займатися до 15.00, і 60 гривень — за заняття в другій половині дня. Зал клубу «Моріон» невеликий, відповідно невеликою є й кількість тренажерів у ньому. Проте заняття в цьому залі можна поєднувати з відпочинком у сауні чи бані. Разове зайняття у залі коштує 5 гривень, а абонемент на 12 відвідувань — 50 гривень. Особливістю тренажерного залу «Фаворит» (вул. Д. Галицького, 25) є те, що в ньому працює одразу два тренери — жінка та чоловік. Їхні консультації та складання програми для початківця входить до вартості абонемента — 60 гривень на місяць. Якщо ж ви бажаєте, щоб кожний ваш рух відбувався під пильним тренерським наглядом — можна домовитися з ними про індивідуальні заняття. В такому випадку вам ще й допоможуть скласти збалансований раціон харчування, спостерігатимуть за динамікою результатів і відповідно коректуватимуть подальші навантаження. Разове відвідування «Фаворита» коштує 5 гривень, кожне десяте тренування — безплатне. Зал працює з 10-ї до 22-ї години, в неділю — з 10-ї до 16-ї.

Поради початківцям Люб’язно погодилася надати срібна призерка Кубка України Української федерації бодібілдингу, неодноразовий призер чемпіонатів України, тренер Олена Либак. 1. Перед тим, як розпочати тренування, обов’язково перевірте стан хребта й проконсультуйтеся у лікарів — гастроентеролога та ендокринолога. Займатися можна в будь-якому разі, проте про власні захворювання потрібно знати й відповідно будувати систему навантажень. Також зауважте, що впродовж першого місяця занять загострюються всі хронічні захворювання. 2. Розпочинати тренування можна в будь-якому дорослому віці — певні обмеження щодо навантажень є лише стосовно підлітків. Найоптимальніша система тренувань — займатися максимум по 40 хвилин 2-3 рази на тиждень. Дуже доречним є поєднання роботи на тренажерах з іншими видами навантажень: раз-два на тиждень можна зайнятися бігом, фітнесом чи плаванням. Якщо тренуватися ви будете регулярно й наполегливо, перші результати будуть помітні вже через два місяці. 3. Приходити до тренажерного залу варто, чітко уявляючи свою мету й озброївшись хоча б мінімальними знаннями, отримати які можна із спеціальної літератури. Довіру в професіоналів викликають журнали «Muscle & Fitness», «Miss Fitness», серед українських видань — «Muscle Sport», «Фітнес Ревю», а також книга: Мак Роберт «Думай». 4. Займатися краще у зручному одязі, тканина якого містить 50% натуральних та 50% штучних волокон. Тренувальний одяг потребує частого прання, тому якщо він стовідсотково натуральний, то швидко розтягнеться та втратить «товарний» вигляд. На тренажерах найзручніше займатися у кросівках з товстою підошвою, що не згинається — саме таке взуття запобігає травмуванню стопи. Аеробікою, навпаки, ліпше займатися у бігових кросівках, підошва яких легко гнеться. Вимога власників деяких тренажерних залів займатися в них босоніж у спортсменів викликає лише співчутливу посмішку — деякі вправи в такому разі будуть просто недоступними для виконання. Не кажучи вже про те, що можна підхопити грибок. Також на тренування варто взяти рушник, пляшку з водою, зошит-щоденник тренувань, рукавички, що запобігають утворенню мозолів. 5. Розпочинаючи своє фізичне вдосконалення, варто виміряти основні об’єми — талії, стегон, біцепсів тощо, повторювати цю прощедуру щомісяця й занотовувати параметри в щоденник тренувань. В такому випадку ви зможете контролювати результати (чи їх відсутність) ваших тренувань. До речі, обмірювання навіть важливіше, ніж зважування — в процесі тренувань жирова тканина поступово замінюється м’язовою, котра є важчою. Тому візуальне зменшення об’ємів може не позначитися на вазі тіла. 6. І найголовніше: неправильні тренування на тренажерах не тільки не принесуть користі, але й можуть зашкодити здоров’ю та фігурі. Тому не форсуйте навантаження, виконуйте всі вправи із рівною спиною та постарайтеся отримати хоча б початкову консультацію у професіонала.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також