Скільки братимуть за «чужих» дітей

380 2

З нового року батькам дітей, які живуть у навколишніх селах, але відвідують рівненські дитячі садки та школи, запропонують заплатити за них. Уже порахували розмір платні за кожну послугу. Якщо міськрада підтримає відповідний проект рішення.

«Про взаємовідносини з об’єднаними територіальними громадами та іншими органами місцевого самоврядування у сфері надання послуг», — така назва проекту рішення, який пропонується на обговорення депутатам міськради. Отже, за місяць навчання у міській школі за дітей, які не є мешканцями Рівного, правитимуть 1240 грн 60 коп, за місяць перебування у дитячому садку — 1623 грн 67 коп, заняття у музичній школі обійдуться батькам у 1846 грн. 852,34 грн на місяць коштуватимуть заняття у спортшколі, 753 грн — в художній школі. Визначено й плату за консультації та обстеження у лікарів, приміром, консультацію терапевта міськрада оцінила у 57,24 грн.

Міськрада пропонує, щоб за дітей платили сільради чи об’єднані громади, уклавши відповідні договори.

— Водите дітей — заплатіть за них, а ми ці гроші витратимо на своїх дітей, — заявляє Хомко. — Якщо батьки працюють у Рівному — це теж не аргумент. Моя донька живе за кордоном, у них теж перевіряють, і де живеш, і чи платиш за комунальні послуги. Якщо справді живеш у цьому місті, тоді поведеш дитину у комунальну школу чи садок на своїй території. Я розумію, що кожне село не збудує ні художню, ні спортивну школу, тоді нехай об’єднуються з містом.

У такий спосіб Володимир Хомко хоче підштовхнути довколишні села приєднуватися до міста. Але навряд чи це спрацює, хіба може налаштувати людей проти.

Світлана Федас.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Володимир 12:34, 28.09.2019

    Маразм! Поділити дітей на своїх і чужих сама натуральна дурня. "Водите дітей — заплатіть за них, а ми ці гроші витратимо на своїх дітей, — заявляє Хомко." А те, що дочка"патріота Рівного і України"живе за кордоном( заємо всі де саме)-то є наша біда і постійно хвалитися тут нема чім. Підтримую висновок авторки :"У такий спосіб Володимир Хомко хоче підштовхнути довколишні села приєднуватися до міста. Але навряд чи це спрацює, хіба може налаштувати людей проти."

  • Олександр 02:18, 28.09.2019

    Абсолютно вірне рішення. Підтримую Хомка повністю. Хочете навчатися, лікуватися в Рівному платіть. Ні - обєднуйтеся з Рівним. Я податки плачу в міський бюджет Рівного за свою дитину. Чому від моїх сплачених коштів повинні відщипувати від моєї для чужої дитини. Вони у себе в селах свої гроші освоюють на свої потреби, а ми, горожани, повинні утримувати чужих дітей. Все правильно робить Хомко молодець.

Залиште вiдповiдь

Читайте також