Застосування косметичної глини

6197 0

Ми у соцмережах:

Застосування косметичної глини

У косметології застосовують білу, блакитну, зелену, червону, жовту, сіру та чорну глину. Біла глина зовні виглядає як порошок жовтуватого або сірого кольору. Головною лікувальною і косметичною властивістю білої глини вважають її здатність вбирати надлишки жиру з поверхні шкіри, при цьому звужуючи пори. Враховуючи антибактеріальні та протизапальні властивості, можна сказати, що біла глина — хороший помічник у лікуванні різних форм запалень і висипів на шкірі.

До того ж, варто згадати про здатність білої глини відновлювати контур обличчя (при регулярному застосуванні), що допомагає підтримувати молодість зрілої шкіри. Блакитна глина — засіб, який необхідно мати в арсеналі як молодій дівчині, так і зрілій жінці. Справа в тому, що до властивостей блакитної глини можна віднести і позбавлення від вугрової висипки, і допомогу в позбавленні від зморшок. Володіючи антибактеріальним ефектом, посилюючи кровообіг, активуючи процес оновлення клітин, блакитна глина є прекрасним косметичним засобом для різних типів шкіри. Варто згадати і про користь для волосся і шкіри голови. Регулярні маски з блакитної глини допоможуть відновити пошкоджене волосся, зменшити його випадання, а також знизити жирність шкіри голови. Ще одна важлива властивість цього виду глини — антицелюлітна. Обгортання теплою глиною буде хорошим помічником у боротьбі з "апельсиновою шкіркою" на стегнах і сідницях. Зелена глина за своїми властивостями схожа з білою, але завдяки домішкам мікроелементів, таких як марганець, фосфор, цинк, магній, кальцій, срібло, мідь, кобальт, молібден, срібло володіє сильним ефектом біостимуляції шкіри. Добре підходить для боротьби із зморшками, прищами, різними формами запалень шкіри, а також лупою. Червона глина рекомендована для дівчат і жінок зі шкірою, яка схильна до алергії і подразнень. Регулярні маски з червоної глини заспокоять шкіру, нададуть омолоджувальний ефект. А також зроблять шкіру м'якою і оксамитовою. Як і інші види глини, червона глина добре підходить для відновлення пошкодженого волосся. Жовта глина особливо добре підходить для зрілої шкіри з ознаками в'янення. Можна використовувати як маску, так і скраб. Варто відзначити дезінфікуючу, знезаражувальну, протизапальну та знеболювальну дію жовтої глини. Сіра глина є одним з рідкісних видів глини, що використовується тільки в косметології. До її корисних властивостей відносять можливість надавати омолоджувальний ефект шкірі, а також зволожувальний і тонізуючий. Ця глина активно використовується для лікування ослабленого і пошкодженого волосся і шкіри голови. Чорна глина стоїть на першому місці за антицелюлітними властивостями. Як і всі інші види, чорна глина рекомендована для догляду за шкірою різних типів: жирною, комбінованою і сухою. Має тонізуючу та омолоджувальну дію. Чорну глину не рекомендується використовувати для волосся і шкіри голови.

Маски з косметичної глини Для волосся і шкіри голови від лупи — розвести жовту глину з водою до консистенції сметани, нанести на волосся і шкіру голови, закрутити целофаном і рушником, через півгодини ретельно промити волосся;

  • при сильній жирності шкіри голови підійде маска із зеленої глини;
  • при випаданні волосся використовують маску з білої глини.
Для жирної шкіри обличчя добре підійде така маска: 3 столові ложки глини (біла або блакитна), 10-15 крапель лимонного соку або 3-4 краплі ефірної олії лимона змішати з 30 мл мінеральної води; нанести отриману суміш на шкіру обличчя на 15-20 хвилин, потім ретельно змити;
  • при комбінованому типі шкіри — розведіть білу або червону глину відваром ромашки в співвідношенні 1:1, нанесіть на шкіру на 20-30 хвилин.
При сухій шкірі чудово підійде маска з червоної або білої глини і 2 чайних ложок меду. Від запалень і прищів — розвести чорну глину відваром календули (1:1), нанести на півгодини, потім змити. Від в'янення шкіри та зморщок — змішайте в рівних пропорціях білу і червону глину, розведіть водою до консистенції густої сметани, потім додайте 3-4 краплі ефірної олії троянди, нанесіть на обличчя і шию на 20 хвилин. Для боротьби з целюлітом частіше використовуються чорна і блакитна глина. Рецепт простий: розвести глину у воді (50-60°С) у співвідношенні 2:1, додавши при цьому 1 столову ложку меду. Розмішати глину до однорідної маси. Масажними рухами нанести суміш на проблемні місця, при цьому втираючи її з зусиллям. Обгорнути поліетиленом, змити через годину. Через 2-3 місяці регулярного застосування целюлітні прояви будуть менш помітні. Глину також використовують для розслаблення і заспокоєння всього організму. Для цього 100-200 грамів будь-якої глини додають в теплу воду. Косметична глина — натуральний продукт, що володіє багатьма корисними властивостями. Застосовуючи її регулярно, ви зможете забути про дорогі косметологічні процедури, які виконують в салонах краси.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також