Крутий підйом МФК «Рівне»

1530 0

Вдома поразки, у гостях — перемоги. Приблизно за таким сценарієм протягом останніх турів виступає у вищій лізі міні-футбольний клуб «Рівне». І якщо виграш у Львові над «Кардиналом» був цілком прогнозованим, то дві поспіль перемоги у Дніпропетровську та Сумах над старожилами ліги стали приємним сюрпризом.

Обидва матчі проходили за дещо подібним сценарієм. Перший тайм матчу з «Будівелом» рівняни програли — 0:2, а з «СумДУ» — 0:1. У другій половині гри проти дніпрян МФК «Рівне» провів п’ять голів поспіль, лише раз після цього дозволивши відзначитись господарям. У Сумах після перерви підопічні Юрія Баховського відзначились тричі, при цьому не пропустивши. Отож у «Будівела» ми виграли — 5:3, а в «СумДУ» — 3:1, відчутно покращивши своє турнірне становище. Тепер МФК «Рівне» — десятий, і його тренер переконаний, що ці виграші дадуть команді не лише очки, але й впевненість, якої так не вистачало на старті чемпіонату. Але на цьому виїзна серія рівнян ще не завершена. У неділю наша команда зіграє у Харкові проти команди «Моноліт» (колишня — «ЗБК5»).