На водогоні Горбаків – Рівне розпочали ремонтні роботи

985 0

Ми у соцмережах:

На водогоні Горбаків – Рівне розпочали ремонтні роботи

Сьогодні, 27 вересня, фахівці Рівнеоблводоканалу почали роботи із заміни понад 600 метрів аварійної ділянки водогону Горбаків – Рівне. При цьому стару металеву трубу діставати не будуть – через неї протягнуть нову полімерну меншого діаметру. Термін експлуатації якої становить понад сімдесят років.

Нагадаємо, що підготовчі роботи працівники Рівнеоблводоканалу почали 8 вересня.

— Заміна здійснюється з метою забезпечення споживачів надійним та безпребійним водопостачанням. На сьогодні, ми розпочали роботи із заміни понад 600 метрів сталевих труб на Горбаківському водогоні, це - перша з трьох таких ділянок. Роботи Рівнеоблводоканал виконує в рамках «Програми розвитку та підтримки Рівненського обласного виробничо комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» на 2019 – 2026 роки», на яку в цьому році виділено 5,8 млн.грн. з обласного бюджету,розповідає директор "Рівнеоблводоканалу" Андрій Карауш.

Через заміну аварійної ділянки на Горбаківському водогоні можлива подача води з пониженим тиском, та збільшеною мутністю для мешканців північно-східної частини Рівного, а також для абонентів, які проживають в селах Іллін, Бабин, Горбів, Дорогобуж, Подоляни та Рясники.

Тому, на весь період робіт, та деякий час після завершення робіт працівники підприємства, будуть промивати та дезинфікувати водогін та організують підвезення чистої питної води спецмашиною за заявками споживачів за телефоном - 62-32-15; 050 375 40 70. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також