Жити довго, не хворіючи

1644 0

Ми у соцмережах:

Жити довго, не хворіючи

Геронтологи кажуть, щоб бути здоровим у зрілому віці, профілактику слід починати змолоду. Легендарний на Заході експерт із культуризму та здорового харчування Джек Лалейн вважає, що люди можуть запобігти старінню та продовжити життя за допомогою фізичних вправ.

Сам він у своєму поважному віці (йому 96 років) щодня дві години займається фізкультурою: півтори з них піднімає вагу, ще півгодини плаває та прогулюється. Відносно їжі в одному з інтерв’ю він сказав, що має дуже прості правила харчування: ніколи не їсть те, що зроблено людськими руками, і відкидає їжу, яка смакує.

Десять правил довгого і здорового життя Джека Лалейна 1. Не накопичуйте образи Емоційний стрес змінює навіть хімічні процеси в мозку і виникає хвороба. Пробачайте кривдників і розберіться зі своїм минулим. Не накопичуйте негатив. 2. Засмагайте Двадцяти хвилин сонячних ванн на день цілком достатньо. З допомогою сонця в організмі виробляється вітамін Д, який захищає нас від раку, серцевих хвороб, ожиріння, ревматоїдного артриту, діабету обох типів, туберкульозу, астми. 3. Пийте багато чистої води Це повинна бути вода очищена фільтром або бутильована. Пити воду слід не тоді, коли мучить спрага, а «про запас» маленькими ковтками. Чай, кава, пиво не замінять води. Вони містять цукор, харчові добавки, алкоголь, а тому згущують кров і, навпаки, зневоднюють організм. 4. Обмежте надходження токсинів У світі використовуються 100 тисяч різних хімікатів. Вони є у воді, харчових добавках, засобах гігієни. Тому уважно читайте етикетки на товарах, які збираєтесь придбати. 5. Купуйте здорові жири Найкращі для здоров’я — риб’ячий жир і лляна олія, тому що багаті на жирні кислоти Омега-3. Вони запобігають раку і хворобам серця. 6. Правильно харчуйтеся Вас «тягне» на солодке, хочеться щось пожувати, хоча ви щойно поїли. Відчуваєте роздратованість, напругу. Всі ці симптоми свідчать про те, що співвідношення білків, жирів і вуглеводів у вашій дієті не збалансоване. 7. Їжте більше сирої їжі Понад 90 відсотків раціону мешканця міста становить денатурована, хімічно змінена їжа. Вона добре зберігається, не псується, але позбавлена практично всіх корисних речовин. 8. Оптимізуйте рівень інсуліну і лептину Інсулін знижує кількість цукру в крові, пригнічує запальні процеси і забезпечує клітини енергією. І цей самий гормон може прискорити процес старіння, якщо його забагато. Щоб інсуліну не вироблялось надміру, обмежте у вашому раціоні білий хліб і зернові. 9. Займайтеся спортом Кожен з нас неодноразово чув про те, як важливо займатися фізкультурою. Але багатьом не вистачає на це сили волі. І даремно: годину на день приділяйте катанню на велосипеді, бігу підтюпцем, швидкій ході, тенісу. 10. Висипайтеся Молодість продовжить той, хто спить на менше восьми годин на добу. Нестача сну шкодить здоров’ю.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також