Комунальники відмивають «декомунізований» радянський меморіал

1501 2

Ми у соцмережах:

Комунальники відмивають «декомунізований» радянський меморіал

Сьогодні працівники міського комунального підприємства «Костопількомунсервіс» упродовж кількох годин відмивали обписаний невідомими особами меморіал у центрі Костополя.

Нагадаємо, що вони «закреслили» червоною фарбою дану початку Другої світової війни і написали іншу – 1939, «закреслили» також напис російською мовою на бетонній плиті меморіалу, а збоку дописали «Слава Україні!»
З поверхні плити фарба змивалася погано, тому роботи тривали довго.

І лише після цього вчинку невідомих осіб випадково з’ясувалося, що в Костопільській міській раді, виявляється, є готовий проект реконструкції меморіалу, про який ніхто з мешканців міста не знає. Від нинішньої споруди на цьому місці пропонують залишити лише трьох журавлів, під якими розмістять колишні надгробні плити. З іншого боку поставлять пам'ятні знаки жертвам Чорнобиля, загиблим "афганцям" та жертвам Голодомору. Останній перенесуть з центрального міського парку, а перші два - переставлять на інші місця, зараз вони розміщені тут, на меморіалі. Дату початку другої світової війни усе ж таки замінять на 1939 рік. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також