Превентивні – це коли люди залишаються живими. Решта – намагання виправдати свою недбалість

1855 1

Ми у соцмережах:

Превентивні – це коли люди залишаються живими. Решта – намагання виправдати свою недбалість

Ще у 2009 році, коли я студентом працював у США, нас навчали стандартам USPH (ЮЕсПіЕйч – для неангломовних). Це така собі інспекція з питань охорони здоров’я та одночасно соціальна служба. Як правило, інспектори USPH приходять без попередження, їх бояться і ненавидять, однак їх неможливо не допустити, їх неможливо підкупити, вмовити або переконати.

Наприклад, на рівні USPH затверджена інструкція, як повинен митися туалет. Інспектор має право проконтролювати, чи миє прибиральниця туалет відповідно до інструкції, спостерігаючи за цим процесом.

Інспектор може вивернути корзину зі сміттям і не дай Боже він знайде використану батарейку у корзині з написом "Plastic and paper only".

Чому так? Тому що в багатьох державах здоров’я їхніх громадян вважається частиною національної безпеки…

Повертаємося до України. Поліція прозвітувала про 80 перевізників-порушників за добу. Можливо, хтось пишається цим результатом. Однак для мене це означає, що до сьогодні на очах у поліції та Укртрансінспекції 80 перевізників були потенційно небезпечними для нас….

Питання: чому для того, щоб перевірити ліфти в багатоповерхівках, потрібно дочекатися, щоб один із них когось задавив або обірвався; щоб перевірити дитячі садки, потрібно, щоб один із них згорів, як це було в Одесі; літні табори - допоки в одному з них не отруяться діти; літаки – допоки один із них не здійснить аварійну посадку, і нарешті маршрутки – допоки одна із них не розіб’ється…

P.S. Поліція називає свої заходи превентивними. Так-от, до відома поліції, превентивні - це коли люди залишаються живими. Все решта - намагання виправдати і якось зреагувати на свою недбалість.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також