Яке м’ясо їсти влітку

1138 0

Ми у соцмережах:

Яке м’ясо їсти влітку

Завдяки високому вмісту жирів свинина добре зігріває організм і відновлює сили. У ній багато магнію і цинку, які позитивно впливають на потенцію і серцево-судинну систему. Також свинина містить амінокислоту лізин, яка необхідна для нормального формування кісток. Одна порція свинячої печінки здатна забезпечити людині місячний запас вітаміну В12, а сало містить селен і арахідонову кислоту, таким чином, будучи і засобом від депресії, і своєрідною фабрикою з вироблення важливих гормонів.

Свинина — зимове м’ясо Завдяки високому вмісту жирів свинина добре зігріває організм і відновлює сили. У ній багато магнію і цинку, які позитивно впливають на потенцію і серцево-судинну систему. Також свинина містить амінокислоту лізин, яка необхідна для нормального формування кісток. Одна порція свинячої печінки здатна забезпечити людині місячний запас вітаміну В12, а сало містить селен і арахідонову кислоту, таким чином, будучи і засобом від депресії, і своєрідною фабрикою з вироблення важливих гормонів. Але влітку, через високий вміст жирів, свинина дуже довго перетравлюється в шлунку і організм виділяє тепло, якого і так в спеку досить. Свинину не можна їсти при атеросклерозі. Її жир трансформується в «поганий» холестерин — провокатор атеросклеротичних бляшок. Свинина протипоказана при холециститі і хворобах печінки. Слід обмежити споживання свинини при екземі: у ній багато стеаринової і пальмітинової жирних кислот, які є провокаторами загострення захворювання. Добова доза: не більше 100 г.

Телятина засвоюється краще При виборі якому м’ясу віддати перевагу — яловичині чи телятині, вибирайте «молоде» м’ясо, адже якщо яловичина засвоюється на 75%, то телятина — на 90%. Яловиче м’ясо багате каротином, який необхідний для зорової системи, і залізом, тому буде корисне всім, хто страждає на анемію. Також в яловичині багато повноцінного білка, який необхідний тим, хто відновлюється після інфекційних хвороб, травм, опіків, а також спортсменам і дітям. Але в яловичині є пуринові сполуки, з яких в процесі обміну в організмі утворюється сечова кислота. Накопичення цієї кислоти викликає ниркову недостатність, сприяє розвитку подагри, остеохондрозу й інших захворювань. У дітей пурини викликають найпоширеніше порушення обміну речовин — ацетонімічний синдром. Добова доза: 100 г.

Холестерин в баранині — найбільш тугоплавкий Баранина містить лецитин, який сприяє профілактиці діабету, стимулюючи роботу підшлункової залози, а також має антисклеротичні властивості й нормалізує обмін холестерину. Також в баранині багато фтору, що оберігає зуби від карієсу, солей калію, натрію, магнію, які необхідні для серця і судин. Баранина багата залізом, необхідним для кровотворення, і йодом, який забезпечує нормальне функціонування щитовидки. Але холестерин в баранині найбільш тугоплавкий і його складно перетравити. Тому таке м`ясо не підходить для харчування влітку. Добова доза: 50 г

На курятину можлива алергія Курятина містить вітамін В6, тому корисна для серця, а також багато білка і глютаміну, які є стимуляторами центральної нервової системи і зміцнюють організм. Але у курятині є гістамін, тому можлива алергія. Добова доза: 200 г.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також