Жителька Клесова пояснила, чому вдарила вилами червонокнижну видру

3061 0

Ми у соцмережах:

Жителька Клесова пояснила, чому вдарила вилами червонокнижну видру

Рік тому родина з Клесова врятувала від загибелі червонокнижну видру, яку назвала Пушиком.

Їй облаштували вольєр у дворі та навіть ванну, де вона прожила декілька місяців. 

Як повідомила Вікторія Никончук, яка доглядала за видрою, нещодавно тварина залізла на город до сусідки, за що та заколола її вилами.

Втім, у сусідки Наталії Мамонтової – інша версія. Вона розповіла журналістам «РадіоТреку», що трапилося у той день:

 - Доброго дня, шановне панство!!! Спробую роз'яснити ситуацію, щоб це не виглядало так однобоко. Мені дуже, дуже жаль, що так сталося!!!! Але ситуація дещо не така, як її описує пані Вікторія. Я не вбивала тварину тому, що вона просто залізла до мене на город. Відстань від моєї хати до хати пані Вікторії приблизно така сама, як від моєї хати до лісу.

Я у СВОЄМУ дворі захищалася від дикої та агресивної тваринки, що кидалася на мене і яка прийшла з лісу. Оборонялася першим що було під рукою. Я її травмувала. Коли я отямилася - сказала чоловіку. Він повідомив, що сусіди шукають якусь тваринку. Я зрозуміла, що накоїла - пішла чесно повідомляти сусідів.

Розповіла, що накоїла, і наскільки це було можливо в тій ситуації перепросила у сина Вікторії. Чоловік Вікторії запевнив мене, що вони претензій до мене не мають, бо тваринка втекла з-під нагляду.

Я проста сільська жінка, багато працюю, до сусідів за паркан часу не маю зазирати. І не можу знати, яких екзотичних тварин вони тримають. У тваринках я також погано розбираюся. Що, звісно, не применшує моєї провини. Мені дуже жаль, що так сталося.

Я не «шкуродер», як мене тепер називають, і у мене вдома живуть тварини. Ще раз перепрошую!!!!!! А виставляючи ситуацію так однобоко, чи не намагається пані Вікторія зменшити свою відповідальність по недогляду за тваринкою???

Читайте також: Родина з Рівненщини врятувала видру, яку через рік заколола сусідка


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також