Вперед, до перемоги клоунізму!

772 4

Кілька місяців тому в Америці вибухнув скандал. Один із місцевих депутатів зауважив, що коли загуглити слово «ідіот», то гугл видає слово «Трамп». Бідолашного Цукерберга викликали до парламенту, змусивши вбрати краватку і пояснити депутатам, як так вийшло. У підсумку посміялись і забули. Америка продовжує жити з президентом, якого, як колись літературного Швейка, практично офіційно визнано ідіотом.

У нас нині те ж саме. Не вірите? Загугліть слово «клоун» і отримаєте прізвище нашого вірогідного президента. Це я до того, що, по-перше, немає нічого неможливого, по-друге, нічого страшного з нами не станеться. Живе Америка з ідіотом на чолі, будемо і ми жити з клоуном. Мене взагалі дратують оці стогони, що Україні завтра кінець. Брехня! Україна була, є і буде! Інша справа, якою саме. І тут хочу звернути вашу увагу на один цікавий процес. На те, як все більше людей усвідомлюють, що найкраще для України — це служити тому самому клоуну. Там вже черга стоїть із бажаючих. Чому ні? Згадайте, як частина наших людей раптом стала, перепрошую, «радикалами». Найспритніші при цьому одержали дуже навіть смачні посади і все інше, що додається до цього у нашому нинішньому суспільстві. Бо голосуємо ми не за переконання чи цінності, а просто так. І тому немає жодного значення, хто саме потім буде красти. Кого оберемо, той і буде! Повторюю, нам, тим, хто сам на себе заробляє, хвилюватися нічого — робота нікуди не втече. Непокоїтися і не спати ночами доводиться іншим. Тим, чиє благополуччя залежить від того, хто роздає «хлібні місця» біля влади. Саме вони тепер думають, чи триматися за президента-кондитера, чи перебігати до вірогідного президента-клоуна? Хто не встиг, той запізнився. Особливо цікаво буде спостерігати за нашим Юрою та його красунею-дружиною. Можете не сумніватися — вони щось придумають. Усвідомлять, що раніше помилялися і лише тепер збагнули, що лише клоун може врятувати Україну. Інша річ, що може бути запізно. Навколо клоуна на той час буде таких повно. Вірних і відданих справі українського клоунізму!


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

 • Рівнянин 01:12, 28.03.2019

  Щось не любить автор югіка. То колись на його алкоголізм натякав, то за клоуна мав, знаючи його пристрасть до анекдотів, а зараз мочить як продажну неосвічену хапугу. Звідки така нелюбов, можна поцікавитись?

 • Ірина 11:38, 28.03.2019

  Несенюк, кажуть, краще з розумним загубити, ніж з дурним знайти. Клоун принаймні розумний. А професіоналів набере.

 • Олег 01:08, 29.03.2019

  По-перше, Марк Цукерберг не є головою, ні співзасновником "Google", його компанія називається "Facebook"!!! По-друге, п.Несенюк мав би совість, адже заказні статті в "Рівне вечірнє" вже перевели дану газету в якийсь рекламний щит і по-моєму немає різниці хто платить, тому не вам судити, хто керуватиме країною!!! У випуску за 21.03.2019 80% реклами за Порошенка, потрібно було написати на головній афіші, що якщо ви не за Порошенка, то можете не купляти і не читати даний випуск, бо може стошніти... Хоча й раніше ваша газета не відрізнялася якоюсь оригінальністю чи журналістськими розслідуваннями. Завжди реклама і суха статистика за тиждень, яку люди і так знають... Плюс в одному номері можна було прочитати різнополярні статті про одну і ту ж саму людину! А де справжні журналісти? Теж виїхали в Польщу)))? Чи перейшли в інші інформаційні джерела, де є незалежна думка кожного оглядача!? Майте почуття гідності і не нав'язуйте власні інтереси суспільству або позначайте, що це реклама, виборча агітація і так далі...

 • Alex 09:19, 31.03.2019

  Феєрична йухня, розрахована на недалеких виборців клоуна (зв'язка Google - Цукерберг насмішила :) ). Америка може дозволити собі президента - клоуна, бо її державність вибудовувалась 300 років. Ми - ні !

Залиште вiдповiдь

Читайте також